gov.ua Державні сайти України
Пошук

Кіровоградщина: близько 600 інформаційних заходів з легалізації праці вже проведено в галузі будівництва

23 липня 2020

В рамках посиленої роз’яснювальної роботи із запобігання незадекларованій праці та нещасним випадкам на виробництві інспектори праці Управління Держпраці в Кіровоградській області надали консультації працівникам, які на даний час займаються ремонтом та будівництвом доріг у Кропивницькому.

Фахівці окреслили переваги задекларовоної праці та наслідки, до яких призводить нелегальне працевлаштування, а також нагадали про правила безпеки в умовах високих температур та карантину під час ремонтних та будівельних робіт.

Фахівці Управління Держпраці разом з представниками органів місцевого самоврядування проводять роз’яснювальну роботу шляхом безпосередніх візитів на виконання доручення Державної служби України з питань праці. Охоплено галузі оптової та роздрібної торгівлі, сільського господарства, тимчасового розміщення й організації харчування, будівництва, транспорту. Тільки в галузі будівництва протягом двох місяців здійснено близько 600 роз’яснювальних заходів. Також з інформаційною роботою інспектори праці здійснюють інспекційні відвідування за зверненнями та скаргами громадян.