gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: в ході засідання із роботодавцями обговорено основні аспекти трудового законодавства та охорони праці

02 вересня 2021

Фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області продовжується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для працівників та роботодавців регіону стосовно переваг легального працевлаштування та додержання вимог охорони праці. Зокрема, проведено засідання з представниками установ та організацій різних форм власності, що здійснюють діяльність у місті Старокостянтинів.

В ході засідання присутнім наголошено на перевагах використання задекларованої праці роботодавцями, а також усіх соціальних гарантіях для працівників, що передбачені трудовим законодавством.

Роз’яснено, яка відповідальність передбачена за порушення законодавства про працю, зокрема, розміри штрафних санкцій, що чекають на роботодавців в разі використання незадекларованої праці.

Під час засідання надано технічні консультації стосовно додержання законодавства у сферах охорони праці та промислової безпеки. Відтак, фахівці Управління Держпраці відповіли на запитання присутніх з питань охорони праці у різних галузях. Також роз’яснено основні вимоги безпеки праці, що безпосередньо  стосуються кожного суб’єкта господарювання не залежно від форми власності.

У підсумку зазначено, що оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до законодавства та дотримання вимог охорони праці є дуже важливим аспектом здійснення діяльності кожним підприємцем.