gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: працівникам ДП «Славутське лісове господарство» надано технічну консультацію з питань охорони праці

25 травня 2021

Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області для працівників ДП «Славутське лісове господарство» надано технічну консультацію на робочому місці з питань охорони праці.

В ході технічної консультації роз’яснено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в галузі лісового господарства.

Акцентовано увагу на впровадженні заходів профілактики захворювання на Covid-19  при лісозаготівлі, що розробленні Міжнародною організацією праці та на дотриманні усіх протиепідеміологічних норм в процесі трудової діяльності.

Проаналізовано стан виробничого травматизму в лісовій галузі та запропоновано перелік заходів задля попередження та зниження рівня травмувань працівників на робочих місцях.

Наявність великої кількості небезпечних виробничих чинників в галузі призводить до професійних ризиків, які необхідно враховувати під час здійснення трудової діяльності різних категорій професій працівників (лісоруби, лісничі, стропальники, водії автотранспортних засобів).

Саме тому, важливим аспектом при виконанні робіт працівниками є дотримання вимог безпеки в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства, а також знання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.