gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: на хвилях українського радіо «Поділля-Центр» говорили про вимоги трудового законодавства

12 травня 2021

Начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Хмельницькій області Віталій Роздорожний на хвилях українського радіо «Поділля-Центр» в ефірі програми «В полі зору» розповів слухачам про вимоги трудового законодавства, зокрема у галузі легкої промисловості.

Під час ефіру було виокремлено основні порушення прав працівників збоку роботодавців на підприємствах легкої промисловості, більшість яких стосуються оформлення на роботу.

Слухачі дізналися про штрафні санкції, які вживаються до роботодавців у випадку порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин з працівниками.

Посадовець акцентував увагу на соціальних гарантіях офіційно працевлаштованих працівників та розповів як «захищені» ті, хто працює без трудової книжки.

Зауважив, що працівникам, яким пропонують роботу без укладання трудового договору з оплатою праці «у конверті», перш ніж погодитися на дану пропозицію, необхідно зважити всі переваги офіційного працевлаштування, яких чимало. Окрім того, офіційне оформлення трудових відносин та легалізація робочих місць для роботодавця – це  позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу.