gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: розпочато перевірку структурних підрозділів та виробничих об’єктів ТОВ «НІБУЛОН»

02 лютого 2021

Сьогодні, 2 лютого, комісією ГУ Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку філій «Голопристанська» та «Козацька» ТОВ «НІБУЛОН».

Захід контролю проводиться під координацією Державної служби України з питань праці та передбачає перевірку роботи адміністрації підприємства щодо забезпечення функціонування системи управління охороною праці, наявності дозвільних документів та дотримання їх вимог, стану охорони праці на виробничих об’єктах.

Державними інспекторами з охорони праці буде перевірено питання дотримання вимог безпеки при виконанні газонебезпечних робіт, експлуатації електроустановок споживачів, технологічного та автомобільного транспорту, об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд, посудин, що працюють під тиском, виконання робіт на висоті, будівельних та ремонтних робіт.

Також членами комісії буде перевірено дотримання ТОВ «НІБУЛОН» вимог законодавства щодо обов’язковості фінансування та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року, забезпечення проведення відповідних оздоровчих заходів.

Особливу увагу під час перевірки буде приділено зберіганню, перевезенню та використанню аміачної селітри.