gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: посадових осіб Генічеської РДА поінформовано про безпечну експлуатацію опалювальних приладів

18 грудня 2019

Щороку в період опалювального сезону спостерігається різке зростання нещасних випадків, аварій, пожеж під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання, топочних та нагрівальних електричних приладів.

Для посадових осіб Генічеської РДА Херсонської області головним державним інспектором нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Херсонській області Федором Подлєсним проведено лекцію з питань промислової безпеки та охорони праці на тему «Експлуатація опалювальних приладів та обладнання в зимовий період».

Під час проведення лекції присутніх було проінформовано про основні причини нещасних випадків, аварій, пожеж під час експлуатації котелень, топочних та нагрівальних електричних приладів.

Особливу увагу фахівець звернув на наслідки, що можуть виникнути при недотриманні заходів безпеки та порушення вимог щодо експлуатації опалювальних приладів та обладнання.

Крім того, інспектор акцентував увагу на обов’язковому проведенні інструктажів з охорони праці та правильності їх оформлення.

По завершенню заходу фахівець наголосив: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та інструкцій з експлуатації опалювальних приладів – є запорукою безпеки!».