gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: підбито підсумки планових перевірок ПрАТ “Чумак” і ПрАТ “Херсонський хлібокомбінат”

18 жовтня 2017

Інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці у ПрАТ “Чумак” і ПрАТ “Херсонський хлібокомбінат”.

Так, на підприємстві «Чумак» виявлено 67 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Керівництво підприємства попереджено про необхідність негайного зупинення 9-ти автомобільних балонів та 2-х свердловин, а також призупинення робіт із застосуванням кабелів-подовжувачів на ділянках томатної пасти, слюсарної майстерні і цеху ферментації та переробки огірків до усунення порушень.

Під час планової перевірки ПрАТ “Херсонський хлібокомбінат” з питань охорони праці при виконанні робіт в діючих електроустановках, газонебезпечних робіт, під час експлуатації технологічного обладнання, автотранспорту, об’єктів системи газопостачання, а також посудин, що працюють під тиском, на трьох хлібозаводах виявлено 176 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, переважну більшість з яких усунуто в процесі перевірки. Керівництво підприємства попереджено про необхідність призупинення робіт та подальшої експлуатації обладнання за 26 пунктами акта перевірки.

Разом з тим фахівцями ГУ Держпраці Херсонщини відзначено позитивні зміни у функціонуванні системи управління охороною праці ПрАТ “Херсонський хлібокомбінат”, оперативну роботу служби охорони праці підприємства щодо усунення порушень, а також впровадження сучасних технологій виробництва хлібобулочних виробів, створення належних умов для безпечної праці.