gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: на АЗК виявлено 6 осіб, які здійснювали функції оператора без укладання трудових договорів

29 квітня 2021

Питання оформлення трудових відносин знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпраці у Херсонській області. Особлива увага приділяється суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на об’єктах підвищеної небезпеки.

З такими суб’єктами, постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.

При цьому, при здійсненні заходу контролю об’єктів АЗК розташованих на території м. Херсона виявлено факти використання праці 6 осіб, які здійснювали функції оператора АЗК без укладання трудових договорів.

За встановленими фактами керівнику підприємства внесено припис з вимогами щодо забезпечення належного оформлення трудових відносин з працівниками, а також попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Крім того, відповідно до ст.265 КЗпП України роботодавцю загрожує штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника.

Наголошуємо усім представникам бізнесу про необхідність дотримання вимог Кодексу законів про працю України для забезпечення соціальних гарантій працівників, а також уникнення штрафних санкцій.