gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: голови правління ОСББ дізнались про безпечну експлуатацію газового господарства

06 лютого 2020

Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області активно продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу для голів правління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – голів правління ОСББ) міста Херсона.

Так, інспектором відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Херсонській області Наталією Погорєловою проведено інформаційно-консультаційний семінар для голів ОСББ міста Херсона з питань утримання та обслуговування газового господарства житлового будинку.

Під час семінару Наталія Погорєлова акцентувала увагу на основних вимогах нормативно-правових актів щодо безпечної експлуатації газового господарства, проаналізувала стан аварій, нещасних випадків на підприємствах Херсонської області під час використання газу у побуті, причини та обставини нещасних випадків, а також доповіла про функції, обов’язки, права та відповідальності відповідальних осіб за газові господарства.

Зокрема, інспектор звернула увагу на необхідність професійного обстеження димових та вентиляційних каналів атестованими фахівцями із застосуванням сертифікованих засобів вимірювальної техніки, адже часто мешканці будинків не знають про їх реальний стан та не підозрюють про потенційну небезпеку, яка ховається в них.

У кінці заходу присутні подякували за здобуті знання, які відтепер допоможуть правильно та безпечно побудувати роботу ОСББ відповідно до вимог чинного законодавства.