gov.ua Державні сайти України
Пошук

Харківщина: за сприяння ГУ Держпраці підприємство погасило працівникам заборгованість із заробітної плати у повному обсязі

14 січня 2022

Фахівцями управління з питань праці ГУ Держпраці у Харківській області у жовтні 2021 року було проведено позаплановий захід державного контролю щодо додержання вимог законодавства про працю у КП «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ» (КП «ХМЦН»).

В ході проведення заходу контролю були встановлені порушення законодавства про працю, а саме: станом на 01 жовтня 2021 року мала місце заборгованість із виплати заробітної плати перед 26 працівниками за період квітень-серпень 2021 року в загальній сумі 1605,7 тис. грн, у т.ч. перед 1 звільненим у серпні 2021 року працівником в сумі 42,4 тис. грн.

За результатами заходу контролю керівнику підприємства був наданий припис щодо усунення виявлених порушень, направлено лист до засновника КП «ХМЦН» – ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ для сприяння в погашенні заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками КП «ХМЦН», направлено лист до ГУ Нацполіції в Харківській області для інформування щодо наявності заборгованості на підприємстві, а також інформація направлена для розгляду на засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

У січні 2022 року, під час перевірки виконання суб’єктом господарювання вимог приписупосадовими особами Управління Держпраці встановлено, що КП «ХМЦН» повністю погасило заборгованість із заробітної плати перед всіма працівниками на загальну суму майже 3 млн грн.