gov.ua Державні сайти України
Пошук

Харківщина: напередодні колегії у Головному управлінні Держпраці відбулася нарада

15 листопада 2019

Сьогодні начальником Головного управління Держпраці у Харківській області Володимиром Рожанським проведено нараду з керівниками структурних підрозділів Управління щодо виконання планів роботи.

Учасники наради звітували про проведені протягом січня-жовтня 2019 року та заплановані заходи,  що мають відбутися  до кінця поточного року.

Підводячи підсумок наради Володимир Рожанський відмітив: «Головне Управління Держпраці у Харківській області у 2018 році за результатами аналізу проведеної роботи зайняло І місце по Україні. Упродовж 2019 року фахівці Управління також займають лідируючі позиці за основними показниками результатів наглядової діяльності. У поточному році проведено чисельні заходи щодо попередження та недопущення виробничого травматизму, флешмоби стосовно питань легалізації праці та протидії торгівлі людьми. Наше Управління повсякчас сприяє підвищенню рівню культури охорони праці, створенню належних умов праці на підприємствах Харківщини. Результати проведеної нами роботи висвітлюються на сайті Управління. А саме, це інформаційні повідомлення стосовно проведених перевірок, превентивних  заходів, семінарів та нарад з представниками підприємств, участі фахівців Держпраці в круглих столах та засіданнях Харківської облдержадміністрації. Фахівці Управління максимально налаштовані на те, щоб показати найкращі результати та вдало закінчити цей рік!».