gov.ua Державні сайти України
Пошук

Харківщина: фахівці ГУ Держпраці зустрілися з майбутніми випускниками вищих навчальних закладів

19 листопада 2019

Представники ГУ Держпраці у Харківській області взяли участь у заході, який відбувся на кафедрі «Охорони праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» щодо працевлаштування майбутніх випускників зі спеціальностей «263 – цивільна безпека, освітньої програми»  та «263-1 – охорона праці на підприємствах м. Харкова та області».

З доповіддю виступила заступник  начальника  управління – начальник відділу нагляду на виробництві  і на об’єктах підвищеної небезпеки, котлонагляду, транспорту на зв’язку Наталія Єременко, яка зазначила: «ГУ Держпраці у Харківській області  зацікавлене в тому, щоб випускники вищих та професійно-технічних закладів освіти володіли необхідними знаннями та вмінням з правових і організаційних питань охорони праці, гігієни праці, техніки безпеки, мали  відповідальність за створення належних, безпечних і здорових умов праці під час своєї майбутньої діяльності».

Також Наталія Єременко привернула особливу увагу на Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні, яка схвалена  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 № 989-р, з метою створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації права працівників на безпечні та здорові умови праці.

Реалізація Концепції забезпечить створення механізму формування та функціонування національної системи запобігання виробничим ризикам і заохочення до створення безпечних і здорових умов праці, а також приведення її у відповідність з міжнародними нормами Європейського Союзу з безпеки та гігієни.

В рамках заходу була також проведена зустріч студентів з представниками підприємств, які у майбутньому можуть стати їхніми роботодавцями.