gov.ua Державні сайти України
Пошук

Інститутам громадянського суспільства

14 грудня 2015

громадянськеВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” запрошуємо делегованих кандидатів інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Державній службі України з питань праці (далі-Держпраці) відповідно до списку 1 (додається) для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Держпраці.

На установчих зборах має бути особиста присутність осіб, делегованих інститутами громадянського суспільства.

Склад Громадської ради Держпраці формується на Установчих зборах шляхом рейтингового голосування з числа осіб, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та кандидатури яких внесені відповідними інститутами громадянського суспільства.

Установчі збори відбудуться 17 грудня 2015 року.

Початок роботи об 11-00 год.

Місце проведення: м. Київ, вул. Десятинна, 14, зал засідань, к.319, 3-й поверх.

 

Контакти ініціативної групи:

Дудковський Тарас Георгійович – відповідальний секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці,                   e-mail: SLS-euro@ukr.net, тел./факс (044) 248-74-36

Маціяшко Валентин Аполлінарійович – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Держпраці,                        e-mail: matsiachko@fpsu.org.ua, тел. 528-70-84.

Ініціативна група