gov.ua Державні сайти України
Пошук

Інспекторам праці у Миколаївській області визначено особливе місце у цільовій операції управління ДМС України в Миколаївській області під назвою «Мігрант»

14 березня 2019

Перебування порушників міграційного законодавства України без засобів існування не можливе. Певна річ, люди десь заробляють кошти. Проте, не маючи законних підстав перебування на території України, іноземці не мають можливості працювати  офіційно. Роботодавець пропонує  людині, яка перебуває на території України не законно, жахливі умови, які не лише не відповідають трудовому законодавству України, а й порушують права людини. Але, не маючи іншої можливості заробити кошти для існування, мігранти  погоджуються на будь-які умови праці. Зазначена думка була озвучена під час наради в управління ДМС України в Миколаївської області.

Начальник управління ДМС України в Миколаївської області Володимир Іванов – зауважив, що основна мета операції «Мігрант» є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні.

Участь у нараді також  взяли перший заступник начальника Управління Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Олена Чернова, а також начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління ДМС України в Миколаївської області, старший оперуповноважений УСБУ в Миколаївській області, начальник ВБЗПТЛ ГУНП в Миколаївській області, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, старший офіцер оперативно-розшукового відділу ДПС України в м. Миколаєві, старший оперуповноважений ОВС УСР ГУНП в Миколаївській області.

Учасники наради  узгодили організацію проведення спільних скоординованих дій в процесі реалізації практичної фази цільової операції «Мігрант», зокрема забезпечення обміну інформацією, доступу до інформації відповідних баз даних, міжвідомчої взаємодії щодо виявлення порушників встановлених правил перебування на території  України.