gov.ua Державні сайти України
Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Державної служби України з питань праці на 2018 – 2020 роки

21 листопада 2018

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки антикорупційних нормативно-правових актів, у Державній службі України з питань праці розпочато проведення публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Державної служби України з питань праці на 2018 – 2020 роки.

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення – Державна служба України з питань праці.
  2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення – Антикорупційна програми Державної служби України з питань праці на 2018 – 2020 роки.
  3. Адреса (https://dsp.gov.ua/zapobihannia-proiavam-koruptsii/) опублікованого на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади тексту Антикорупційної програми Державної служби України з питань праці на 2018 – 2020 роки.
  4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін – відсутні.
  5. Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – нарада з громадськістю відбудеться 23 листопада 2018 року, о 15:30, за адресою: м.Київ, вул. Десятинна, 14, заявки на реєстрацію учасників надсилати на електрону адресу: harbar@dsp.gov.ua.
  6. Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень – пропозиції та зауваження приймаються до 18:00 22.11.2018 у письмовій формі: електронні – на адресу електронної пошти: harbar@dsp.gov.ua, друковані – на поштову адресу Держпраці, м.Київ, вул. Десятинна, 14,», або факсимільним зв’язком за тел.(044) 248-74-35.
  7. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення – м.Київ, вул. Десятинна, 14, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Держпраці, т./ф.(044)248-74-35.
  8. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Держпраці, Гарбар Олександр Володимирович.
  9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення – результати публічного обговорення публікуватимуться не пізніше 23 листопада 2018 року на офіційному веб-сайті Держпраці (Громадянам/Консультації з громадськістю).

Запрошуємо взяти участь у обговоренні представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Державної служби України з питань праці  та мають досвід роботи в сфері запобігання корупції, а також окремих громадян.