gov.ua Державні сайти України
Пошук

Дніпропетровщина: в ТОВ «МЕТАЛУРГСЕРВІС ПЛЮС» знайдено тіло зниклого напередодні працівника

07 квітня 2021

Сьогодні, 7 квітня, приблизно о 2 годині ночі знайдено тіло працівника ТОВ «МЕТАЛУРГСЕРВІС ПЛЮС», який працював на посаді дозувальника гарячого повернення та зник ще 3 квітня приблизно о 5 годині ранку під час виконання робіт у Агломераційному цеху №2 Аглодоменногодепартаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

За інформацією ТОВ «МЕТАЛУРГСЕРВІС ПЛЮС», 2 квітня о 18:45 майстром дільниці після проведення цільового інструктажу з охорони праці на виконання робіт підвищеної небезпеки по наряду допуску № 209 «роботи по технологічному обслуговуванню, дрібному та часткового ремонту обладнання» працівника було допущено до зазначених робіт. 3 квітня, приблизно о 5 годині ранку, працівник, яка також працювала у зміні звернулася до майстра дільниці і повідомила, що не може зв’язатися та знайти дозувальника гарячого повертання, який повинен був знаходитися на робочому місці. Майстер дільниці сумісно з бригадирами розпочали пошук  зниклого.

6 квітня майстер дільниці приблизно о 12 годині ночі при огляді кабельної галереї побачив відблиск від спецодягу через кабельний приямок.

При огляді кабельної шахти токопровода 3,4 6КВ цеху мереж та підстанцій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було знайдено тіло. Після приїзду наряду поліцї опізнали тіло зниклого працівника.

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області створено спеціальну комісію та проводиться розслідування нещасного випадку.