gov.ua Державні сайти України
Пошук

Голова Держпраці сприятиме участі колишнього працівника ПАТ «Київобленерго» у повторній перевірці підприємства

05 квітня 2017

Особистий прийом громадян Головою Держпраці відвідав Валерій Ісько. За словами заявника, його звільнили з роботи через скорочення штату працівників, при цьому роботу втратив тільки він.

Так, Валерій звернувся до територіального управління Держпраці у Київській області з проханням провести перевірку щодо можливого неправомірного звільнення. 20 лютого 2017 року відбулася позапланова перевірка «Київобленерго», з висновками якої заявника ознайомлено. Проте громадянин Ісько вважає, що перевірка відбулася поверхнево і, відповідно, результатами та висновками він незадоволений, тому й звернувся до Голови Держпраці Романа Чернеги з проханням провести повторну перевірку, участь у якій він хоче взяти особисто.

Роман Чернега зазначив, що заявник має право брати участь у такій перевірці, пообіцяв особисто проконтролювати безперешкодну реалізацію цього права, а також проведення самої перевірки.

Загалом особистий прийом громадян відвідало троє осіб. Порушувалися питання і щодо видачі дозволів на проведення небезпечних робіт, дотримання трудових прав.