gov.ua Державні сайти України
Пошук

Фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області активно протидіють нелегальній діяльності автозаправних станцій

20 листопада 2019

Вжиття заходів щодо детінізації реалізації скрапленого газу на автомобільних газозаправних пунктах набуло державної ваги. Збитки від діяльності нелегальних автозаправок та соціальна незахищеність працівників, які працюють на таких «підприємствах», не дають можливості миритися з цим явищем.

Упродовж вересня — листопада 2019 року (станом на 11.11.2019) представники ГУ Держпраці у Херсонській спільно з підрозділами Національної поліції в якості спеціалістів взяли участь у оглядах 56-ти АЗС (АГЗП) в м. Херсоні та Білозерському, Олешківському, Бериславському, Високопільському, Горностаївському, Великолепетиському, Новотроїцькому, Верхньорогачицькому районах Херсонської області (відповідно до графіків, складених обласною державною адміністрацією).

При огляді на 14-ти АЗС (АГЗП) були виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці, що могли загрожувати здоров’ю або життю як працівників, так і мешканців населених пунктів.

За результатами огляду, на 2-х автозаправках в Олешківському районі поліцією були опломбовані крани, демонтовано роздавальну колонку та складено відповідні акти.

У зв’язку з суттєвими порушеннями, що несуть загрозу життю людей та навколишньому середовищу, за результатами огляду була демонтована АЗС в с. Широка Балка Білозерського району Херсонської області.

Частина нелегальних АЗС (АГЗП) були демонтовані власниками до здійснення огляду поліцією та представниками Держпраці – загалом 9 об’єктів.

Враховуючи законодавчі обмеження щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю), Головним управлінням робота буде продовжена спільно з правоохоронними органами у визначеному законодавством порядку.