gov.ua Державні сайти України
Пошук

Дніпропетровщина: відбулося засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку у АТ «Нікопольський завод феросплавів»

07 лютого 2020

В АТ «Нікопольський завод феросплавів» відбулося засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 8 січня 2020 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у м. Нікополь Дніпропетровської області.

Під час засідання членів комісії було поінформовано про хід розслідування та про результати запитів, надісланих до компетентних органів.

Віталій Сажієнко, голова комісії, заступник Голови Держпраці повідомив, що від ГУНП в Дніпропетровській області надійшла відповідь про те, що по факту даної дорожньо-транспортної пригоди проводиться досудове розслідування. Матеріали досудового розслідування комісії із спеціального розслідування поки що не надані.

Також встановлено, що груповий нещасний випадок стався під час доставки працівників зміни на робочі місця службовим транспортним засобом підприємства. Керував автобусом водій АТЦ Лук’яненко Л.Л., а всі інші потерпілі були пасажирами. Тобто вони є особами не причетними до керування.

Таким чином, комісія із спеціального розслідування має підстави скласти та підписати тимчасові акти за формою Н-1/П на усіх потерпілих, що перебували у транспортному засобі в якості пасажирів та втратили працездатність на один робочий день чи більше.

За результатами засідання комісія вирішила:

  1. Підготувати та підписати тимчасові акти на потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, які не причетні до керування транспортним засобом.
  2. Подати підписані тимчасові акти за формою Н-1/П на затвердження т.в.о. Голови Держпраці Дегнері І.А.
  3. Після затвердження тимчасових актів за формою Н-1/П надіслати їх адресатам, зазначеним у пункті 47 Порядку.