gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чернігівщина: фахівці Держпраці провели практичні заняття з персоналом кондитерської фабрики «Стріла»

24 вересня 2017

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області відвідали ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла», де перевірили усунення порушень, зазначених у приписі за результатами перевірки підприємства, а також провели практичне заняття з інженерно-технічними працівниками фабрики.

Під час заняття учасники опрацювали дії персоналу перед початком роботи, під час та після закінчення роботи, а також у разі виникнення аварійних чи позаштатних ситуацій.

Посадовці обговорили із співробітниками фабрики порядок здійснення нагляду за безпечною експлуатацією та справним станом посудин, що працюють під тиском, надали практичні рекомендації.

Особлива увага була приділена діям персоналу під час перевірки справності манометрів, запобіжних клапанів, запірно-регулюючої арматури посудин.

Працівники Управління вкотре наголосили на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, зважаючи на високий рівень відповідальності працівників при виконанні зазначених робіт.