gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: суд заборонив виконання робіт, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників одного з підприємств м. Чигирин

16 вересня 2020

Черкаський окружний адміністративний суд повністю задовольнив позов Управління Держпраці у Черкаській області про застосування до товариства з обмеженою відповідальністю заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), а саме: вирішив зупинити до усунення порушень, які створюють загрозу життю працівників, виконання робіт на висоті понад 1,3 метра та робіт в електроустановках.

Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області у лютому 2020 року провели перевірку товариства з питань дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

У результаті перевірки виявлено факти порушення вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці. В Акті проведення перевірки суб’єкта господарювання (виробничого об’єкта) вказано, що керівник товариства не забезпечив утримання, експлуатацію і обслуговування електроустановок, що знаходяться у м. Чигирин, зокрема, не призначив відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства, не забезпечив достатню кількість електротехнічних працівників, не визначив мінімальні та обов’язкові норми комплектування засобами захисту для обслуговування розподільних пристроїв напругою до 1 000 В електрогосподарства, не організував нарядно-допускну систему для безпечного обслуговування внутрішніх мереж тощо.

Черкаський окружний адміністративний суд розглянув справу за позовом Управління Держпраці у Черкаській області до товариства. Відповідно до рішення суду товариству заборонено виконання робіт на висоті понад 1,3 метра та в електроустановках до усунення порушень, що стали підставою для звернення Управління до суду.

З повним текстом відповідного рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень можна ознайомитися тут.