gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: на онлайн семінарі роботодавці обласного центру дізналися про переваги офіційного працевлаштування працівників

29 січня 2021

Інспектор праці Управління Держпраці у Черкаській області у рамках Плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік спільно з фахівцями Черкаського міського центру зайнятості провела онлайн семінар для роботодавців м. Черкаси. Мета зустрічі – обговорення переваг офіційного працевлаштування, ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості ознайомила учасників із ризиками нелегальної зайнятості, нелегальної трудової міграції та гендерними аспектами на ринку праці.

Інспектор праці поінформувала учасників про переваги офіційного оформлення трудових відносин, попередила про ризики незадекларованої праці.

Зручний і безпечний онлайн шлях отримання необхідної роботодавцям інформації дозволить і в подальшому залучати до інформаційно-роз’яснювальних заходів служби зайнятості ширше коло учасників, допоможе уникнути порушень трудового законодавства як роботодавцями, так і працівниками.

Тісна співпраця Черкаського міського центру зайнятості з Управлінням Держпраці у Черкаській області триватиме і надалі шляхом проведення спільних превентивних заходів.