На Київщині посилено обізнаність будівельників з питань безпеки праці
22 квітня 2024Інспектори Центрального міжрегіонального управління Держпраці провели круглий стіл до Дня охорони праці в ТОВ «Міра Будматеріали» під назвою «Безпека праці – право та обов’язок кожного».
Під час зустрічі обговорили питання щодо поліпшення охорони праці у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів, підвищення рівня охорони праці на підприємстві, дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
Зосередили увагу на порядку проведення розслідування та обліку професійних захворювань і аварій на виробництві, а також порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці.
Окрім цього, говорили про недопущення нещасних випадків і прихованих нещасних випадків на виробництві та неприпустимості випадків прихованого травматизму на підприємстві.
Більше інформації з питань безпеки праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/index.php