На автошляху поблизу Берегова проходило спільне рейдове відпрацювання
10 грудня 2018Посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області спільно з представниками Укртрансбезпеки, ГУ ДФС та Нацполіції продовжують практику проведення рейдових відпрацювань на дорогах краю, метою яких є перевірка додержання законодавства про працю при оформленні трудових відносин у галузі пасажирських та вантажних перевезень. Днями таке відпрацювання проходило на автодорозі Мукачево-Берегово, при в’їзді в Берегово. Від Управління Держпраці у ньому взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Володимир Севч.
Учасники відпрацювання перевірили десять транспортних засобів, водії яких надають послуги у сфері пасажирських перевезень і є фізичними особами-підприємцями, а також чотири транспортні засоби, водії яких є найманими працівниками Виноградівського та Берегівського АТП.
Того ж дня, за ініціативою керівництва Берегівської міської ради, була проведена нарада, на якій підбили підсумки рейдового відпрацювання та обговорили питання подальшого виявлення та документування осіб, які займаються в районі нелегальною підприємницькою діяльністю у сфері пасажирських перевезень.