gov.ua Державні сайти України
Пошук

XV Міжнародний день поля: технології та безпека праці задля майбутнього АПК

03 червня 2026

29 травня Миколаївський національний аграрний університет уже вп’ятнадцяте провів Міжнародний день поля. Захід відбувся на Інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій в АПК МНАУ (с. Сенчине, Миколаївської області ) у межах Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри».

Посадовці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праціта Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці відвідали захід, який об’єднав науковців, аграріїв з різних областей України, представників влади та студентство.

Представники Держпраці поспілкувалися з аграріями та розповсюдили інформаційні матеріали кампанії «Трудовий договір — твій пасок безпеки у світі праці». Учасники заходу дізнавалися про дозвільну та консультативну діяльність міжрегіональних управлінь з питань безпеки й дотримання законодавства про працю.

Для отримання детальнішої інформації про роботу Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, актуальні роз’яснення законодавства про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану, а також про можливість отримати консультацію на платформі «Інтерактивний інспектор», усім охочим було надано інформаційні листівки з посиланнями на офіційний сайт та сторінку ПМУД у соціальних мережах.

Тільки поєднуючи сучасні технології аграрної науки з високою культурою охорони праці, ми зможемо забезпечити продовольчу безпеку країни!