gov.ua Державні сайти України
Пошук

За недопущення до проведення інспекційного відвідування роботодавцю доведеться сплатити штраф на суму понад 372 тисячі гривень

22 червня 2018

З метою виявлення неоформлених трудових відносин фахівцями Головного управління Держпраці у Херсонській області ефективно здійснюються заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Так, при спробі інспекторів праці потрапити на територію рибопереробного цеху міста Генічеськ роботодавець чинив перешкоди. У цей момент близько 20 осіб, які працювали, спішно залишили робочі місця усіма можливими шляхами (стрибали через огорожу та тікали навіть через собачі лази), щоб уникнути зустрічі з інспекторами праці.

У присутності представників правоохоронних органів фахівцями Управління складено акт про неможливість проведення інспекційного відвідування.

Таким чином, за недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин роботодавцю доведеться сплати штраф, передбачений абзацом сьомим частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України, а саме у стократному розмірі мінімальної заробітної плати.

«Нелегалів» також виявлено при перевірці одного з ресторанів району. За допуск до роботи трьох осіб без оформлення трудових договорів, до фізичної особи – підприємця буде застосовано фінансові санкції у розмірі 335070 гривень.