gov.ua Державні сайти України
Пошук

За результатами здійснених Управлінням Держпраці у Хмельницькій області заходів впливу, заборгованість зменшено на 3 млн. 265 тис. грн.

01 грудня 2016

img_8608На розширеному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА Олександра Корнійчука, начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков зазначив, що заборгованість із виплати заробітної плати в області суттєво зменшилась.

“За результатами здійснених інспекторами з питань праці заходів впливу під час проведення перевірок щодо усунення встановлених порушень на підприємствах області за січень – листопад 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати зменшилася на загальну суму 3 млн. 265 тис. грн. на 41 підприємстві-боржнику”, – зазначив Олексій Глушаков.

img_8609За період січень – листопад 2016 року фахівці Управління провели 1047 перевірок у 904 суб’єктів господарювання з питань додержання законодавства про оплату праці та легалізації трудових відносин, з них 85 перевірок – на підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати.

З метою усунення виявлених порушень інспектори з питань праці Управління Держпраці винесли 324 приписи, склали і передали до суду 234 протоколи про адміністративні порушення, 10 матеріалів перевірок надали до органів Національної поліції за ознаками злочинів, передбачених ст. 172, 175 Кримінального кодексу України.

Фахівці Управління Держпраці  активізували роботу щодо збільшення перевірок з питань належного оформлення трудових відносин та зменшення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам регіону. Фактично кожна друга перевірка проводиться з питань належної оплати праці та кожна четверта перевірка з питань «легалізації» трудових договорів або «тіньової» заробітної плати.

????????????????????????????????????

За порушення законодавства про працю керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України накладено 1 млн. 93 тис. грн. фінансових санкцій на 216 суб’єктів господарювання  – порушників трудового законодавства.