gov.ua Державні сайти України
Пошук

З працівниками аеропорту «Львів» обговорили питання безпечної праці

01 вересня 2015

lviv_airportУ Головному управлінні Держпраці у Львівській області відбулася нарада з представниками аеропорту «Львів щодо зменшення виробничого травматизму на підприємстві, дотримання вимог нормативно-правових актів з трудового законодавства та охорони праці працівниками та роботодавцем.

Під час наради працівників підприємства ознайомили з гарантіями прав на охорону праці, документами, що належать до нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

 Особливу увагу звернули на основні аспекти Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” №77- VII від 28.12.14, яким внесено зміни до Кодексу законів про працю України та іншими законодавчими актами, що регламентують питання праці».

Також під час заходу надано консультації працівникам щодо застосування норм трудового законодавства, звернено увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю та щодо організації функціонування системи управління охороною праці на підприємстві.

Довідка

За оперативними даними станом на 27 липня 2015 року на підприємствах енергетичної галузі сталося 20 нещасних випадків, під час яких травмовано 29 осіб. У тому числі 10 осіб зі смертельним наслідком. Зокрема, внаслідок ураження електричним струмом сталося 6 випадків, при цьому травмовано 7 осіб. З них 4 – смертельно.