gov.ua Державні сайти України
Пошук

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

28 березня 2017

На підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» було представлено 75 робіт дітей від 6 до 18 років з різних областей України. Роботи розподілені за трьома віковими групами – молодша, середня та старша.

Серед членів журі, які мали визначити переможців у кожній віковій групі: Софія Литвин – національний координатор проектів Міжнародної організації праці, Олена Авраменко – директор Державної художньої середньої школи імені Т.Шевченка, а також фахівці з питань охорони праці, мистецтвознавці та представники редакції журналу «Охорона праці». У підведенні підсумків конкурсу взяв участь заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк.

«Визначати переможців нелегко, адже роботи виконують діти, більшість з яких не має художньої освіти, а тому критерії звужуються. Менше зосереджуюсь на техніці виконання, більше на оригінальності задуму, стилі подання», – розповідає Олена Авраменко, директор Державної художньої середньої школи імені Т. Шевченка.

У цьогорічному конкурсі взяло участь більше 12 тисяч дітей, які представили своє бачення дотримання правил безпеки на роботі і в повсякденному житті. На малюнках –  представники різних професій, батьки, тварини, предмети побуту, в яких втілена тема безпеки та охорони праці.

«Коли дитина бере участь у такому конкурсі, в ній вже свідомо чи підсвідомо формується розуміння важливості дотримання правил охорони праці, що в майбутньому обов’язково впливатиме на спосіб життя, поведінку на роботі. Конкурс народжує маленьких агентів з охорони праці», – зазначає Дмитро Матвійчук, організатор конкурсу.

Переможці

конкурсу дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей 2017»

Перша вікова група 6 – 10 років:

1 місце – Мошинець Ірина, м.  Ізюм, Харківська обл.

2 місце – Куляєва Дарія, смт Голованівськ, Кіровоградська обл.

3 місце – Чорномор Назар, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Друга вікова група 11 – 14 років:

1 місце – Соломка Сандра, м. Ужгород.

2 місце – Стасюк Ангеліна, м. Рівне.

3 місце – Струк Роланд, м. Тернопіль.

Третя вікова група 15 – 18 років:

1 місце – Нєсвєт Ольга, с. Братське, Миколаївська обл.

2 місце – Бессонов Владислав, м. Маріуполь.

3 місце – Бичковська Анастасія, м. Запоріжжя.