gov.ua Державні сайти України
Пошук

Управлінням Держпраці у Хмельницькій області проведено семінар щодо попередження травматизму

15 вересня 2015

ВП ХАЕС 1За ініціативи Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено семінар на базі Відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електростанція» стосовно попередження виробничого травматизму та аварійних ситуацій на ВП «ХАЕС» у виробничих підрозділах водопровідно-каналізаційних мереж міста Нетішина та ХАЕС.

 У ході семінару акцентували на дотриманні вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт, які проводяться у замкнутому просторі. Наголошено на вимогах законодавчих та нормативно-правових актів під час експлуатації систем газопостачання, зварювальних робіт та безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

 Також зроблено акцент на посилені контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною на виробничих об’єктах водоканалізаційного господарства міста та ВП «ХАЕС».ХАЕС 1

 За результатами семінару вирішили здійснювати контроль стосовно проведення щорічного навчання з питань охорони праці та безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки для посадових осіб та працівників. Забезпечити в повній мірі та відповідно до норм видачу спецодягу, засобів індивідуального захисту, мийних засобів для працівників. Залучати представників Управління Держпраці у Хмельницькій області до проведення щорічної перевірки знань з питань охорони праці та безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки.

 На завершення учасників семінару ознайомлено з роботою Навчально-тренувального центру ВП «Хмельницька АЕС».ВП ХАЕС