gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Запоріжжі розглянуто питання безпечної експлуатації балонів із зрідженим газом

03 вересня 2015

photoЗа ініціативою Головного управління Держпраці була проведена нарада щодо безпечного наповнення та обслуговування побутових балонів скрапленим вуглеводневим для спеціалізованих підприємств, які здійснюють заповнення побутових балонів зрідженим газом.

Під час наради зазначалося, що безпечна експлуатації побутових балонів із скрапленим газом залежить у рівній мірі від споживачів та спеціалізованих організацій, що здійснюють їх наповнення та технічне обслуговування. Саме тому важливим є дотримання вимог чинного законодавства щодо надання послуг з постачання та використання зрідженого газу.

 При цьому особливу увагу зосереджено на тому, що відповідальність за безпечне використання газу у побуті покладено безпосередньо на споживача. А за безпечне наповнення, зберігання, транспортування та реалізацію газу — на суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ “Запоріжспецтрансгаз” та ВАТ “Мелітопольгаз”.

 За результатами наради рекомендовано спеціалізованим підприємствам вжити заходів контролю щодо відповідності експлуатації індивідуальної газобалонної установки вимогам чинного законодавства, провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо безпечного користування газу у побуті, забезпечити укладання договорів між власниками будинків і спеціалізованим підприємством на технічне обслуговування індивідуальної газобалонної установки.