gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Подільському експертно-технічному центрі Держпраці здійснено підготовку водіїв автотранспортних засобів

07 вересня 2015

DSCN7373Спеціалісти Державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці» провели спеціальне навчання водіїв автотранспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів автомобільними дорогами.

 Фахівцями ДП «Подільський ЕТЦ» під час шестиденного навчання роз’яснено основні вимоги нормативно-правових актів, пов’язаних з перевезенням небезпечних вантажів. Також спеціалізований курс підготовки водіїв включає в себе лекції з питань, які стосуються видів транспортних засобів, способів перевезення, засобів утримання вантажу та обладнання, дій водіїв у разі аварійних ситуацій і пригод, їх обов’язків та відповідальності. Окремо звернуто увагу на маркування, знаки безпеки та інформаційні таблиці небезпечного вантажу.

 Перевірка знань водіїв відбулася у два етапи. Перший етап включає в себе перевірку знань внутрішньою комісією. За результати роботи якої слухачі допускаються до другого етапу – складанні іспиту в Обласній комісії, яка сформована із представників Управління Державтоінспекції УМВС України в Хмельницькій області.

 За матеріалами навчання водії отримають відповідні посвідчення, що дасть їм право здійснювати перевезення небезпечних вантажів.

Довідка:

Між Державним підприємством «Подільським експертно-технічний центр Держпраці» та Департаментом Державної автомобільної інспекції МВС України укладено договір від 26 серпня поточного року за №НВ/2015/23-1 Про організацію проведення спеціального навчання водіїв та/або уповноважених, діяльність яких пов’язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами та з інших питань у сфері забезпечення безпечного перевезення вантажів автомобільним транспортом.