gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Чернігівській області обговорено безпеку використання балонів зрідженого вуглеводневого газу

03 вересня 2015

imagesУправлінням Держпраці у Чернігівській області проведено виробничу нараду щодо безпеки використання балонів зрідженого вуглеводневого газу в побуті, закладах громадського харчування та в місцях масового скупчення людей.

 Участь у заході взяли спеціалісти АДС Корюківського УЕГГ ПАТ «Чернігівгаз», представники Менської дільниці Чернігівського управління ї скрапленого газу ТОВ «Харьківрегіонгаз» та спеціалісти підприємств житлово-комунального господарства.

 Під час нарад обговорювались питання дотримання вимог нормативно-правових актів під час використання балонів ЗВГ, експлуатації газового господарства та посудин, що працюють під тиском,   а також безпечного виконання робіт в діючих електроустановках.

 На колегії Управління було розглянуто питання щодо дотримання Чернігівським управлінням скрапленого газу ТОВ «Харківрегіонгаз» вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час наповнення та реалізації балонів ЗВГ на території Чернігівської області.

Довідка

Протягом 2014 року – І півріччя 2015 року Чернігівським управлінням скрапленого газу ТОВ «Харківрегіонгаз» проведено випробування понад 18 тис. балонів ЗВГ, замінено на нові 3325 вентилів та вилучено з експлуатації і утилізовано 410 балонів ЗВГ.