gov.ua Державні сайти України
Пошук

ТОВ «Поділляпромгаз ЛХЗ» надано практичні рекомендації з питань охорони праці

16 липня 2015

поділляпромгазЗа ініціативи Управління Держпраці у Хмельницькій області та теруправління Держгірпромнагляду в місті Кам’янці-Подільському на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Поділляпромгаз ЛХЗ» проведено семінар стосовно дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

У ході семінару розглянуто питання щодо виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, роз’яснено пункти “Правил будови та безпечної експлуатації посудин”, що працюють під тиском, які безпосередньо стосуються суб’єкта господарювання. Обговорено питання стосовно проектно-технічної документації, встановлення, реєстрації і технічного огляду посудин, отримання дозволу на введення посудин в експлуатацію, їх утримання та обслуговування.

Також звернуто увагу на вимоги наповнення, зберігання, транспортування балонів, опосвідчення та їх експлуатацію. Дотримання законодавчих актів під час експлуатації запірної та запірно-регулювальної арматури, організації та охорони праці, матеріально-технічного забезпечення, механізації і транспорту, охорони навколишнього середовища, продовження дії дозволу на виконання робіт та експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки.

За результатами роботи семінару прийнято рішення про посилення керівництвом підприємства контролю за організацією та проведенням медичних оглядів працівників певних категорій, проведення інструктажів з охорони праці, щорічного навчання з питань охорони праці та безпечного ведення робіт з підвищеною небезпекою для посадових осіб та працівників. Крім того, підприємству необхідно розробити та впровадити комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативних вимог з питань охорони праці. Забезпечити відповідно до «норм» мийними засобами та посилити контроль за застосуванням працівниками засобами індивідуального захисту, здійснювати, відповідальними особами, постійний контроль за застосуванням працівниками справного інструменту.поділляпромгаз.1JPG