gov.ua Державні сайти України
Пошук

Призначено керівника головного управління Державної служби з питань праці у Харківській області

12 червня 2015

Сьогодні, 12 червня Голова Держпраці України Роман Чернега представив колективу працівників начальника головного управління Держпраці у Харківській області Назаренко Олену Миколаївну.

60385

Зустріч з працівниками відбулася у Харківській обласній державній адміністрації, за участі заступника голови облдержадміністрації Юлії Світличної.

60382

Голова Держпраці наголосив на тому, що діяльність Служби перш за все спрямовується на захист трудових прав працівників і запобігання травматизму на робочих місцях. «Сьогодні ми розпочали роботу із вдосконалення нормативно-правової бази з питань праці, охорони та гігієни праці шляхом створення робочих груп із залученням до них роботодавців. Також зміщуються акценти діяльності Служби з наглядової до профілактичної, шляхом проведення превентивних заходів»,- зазначив Роман Чернега.

У рамках робочої поїздки на Харківщину Голова поспілкувався із журналістами Харківської обласної ТРК та виступив з коментарем у програмі «Тема дня», в якій поінформував про новостворену Службу та головні напрями її діяльності.

Також керівник Держпраці України та перший заступник Голови Держгірпромнагляду Олег Павлюк відвідали ВАТ «Турбоатом», побували у робочих цехах підприємства, де зустрілися з колективом. Також вони провели робочу нараду з керівництвом підприємства щодо стану охорони праці.

Окрім того, керівники двох Служб, які опікуються зазначеними питаннями, відвідали територіальні управління Служби та ДП «Східний експертно- технічний центр».