gov.ua Державні сайти України
Пошук

Підписано Угоду про кооперацію між Державною службою зайнятості та Федеральною агенцією зайнятості Німеччини

25 червня 2015

міжн конфер25 червня у готелі «Президент», за участі Міністра соціальної політики Павла Розенка, Голови Держпраці Романа Чернеги, пройшла міжнародна науково-практична конференція «Ринок праці України: європейський вимір», присвячена вдосконаленню інститутів ринку праці, модернізації служби зайнятості та залученню європейських практик.
У заході також взяли участь – Голова Державної служби зайнятості України Ярослав Кашуба, директор Групи технічної підтримки з питань Гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи Антоніо Граціозі, директор ПРОООН в Україні Янтомас Хіємстра, директор регіонального представництва Фонду ім..Фрідріха Еберта Штефан Мойзер та інші.
Конференцію організовано Міністерством соціальної політики України, Державною службою зайнятості України, Фондом ім. Фрідріх Еберта, Програмою розвитку ООН та Міжнародною організацією праці.
Конференція відбулася у форматі 4-х панельних дискусій, де розглядалися шляхи впровадження європейських практик в Україні щодо зайнятості населення, удосконалення ринку праці, сприяння молодіжній зайнятості, навчання, модернізація та зміна іміджу служби зайнятості, допомога з працевлаштуванням військовослужбовцям – учасникам АТО та переселенцям.
підписано угоду«Німеччина – Ваш надійний партнер», – заявив Йорг Асмуссен, статс-секретар Федерельного Міністерства праці і соціальних питань Німеччини.
На конференції підписано Угоду про кооперацію між Державною службою зайнятості та Федеральною агенцією зайнятості Німеччини.