gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Тернопільщині навчили як безпечно використовувати кисневі балонів у лікувально-профілактичних закладах області

30 червня 2015

У Тернопільській обласній університетській лікарні за участю керівництва управління Держпраці у Тернопільській області та ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» проведено семінар-нараду на тему: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

У заході взяли участь інженери з охорони праці лікувально-профілактичних закладів області, які використовують у практичній роботі кисневі балони.

Учасники заходу наголосили, що експлуатація кисневих балонів вимагає особливої ​​обережності і суворого дотримання правил безпеки. Неправильне поводження з ними або незадовільний їх технічний стан можуть бути причинами серйозних аварій. Також проаналізували найбільш характерні помилки, що допускаються при експлуатації кисневих балонів.

 Довідка:

18 січня 2010 року в Луганській міській лікарні № 7 у лікарняному корпусі вибухнули кисневі балони, внаслідок чого було зруйновано будівельні конструкції з 5-го по 3-ій поверхи. В епіцентрі вибуху перебували 22 особи – працівники лікарні і хворі, 16 із них загинули.