gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Рівненщині проведено семінар з посадовими особами нафтобаз та АЗС

09 липня 2015

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

08 липня 2015 року з ініціювання Управління Держпраці у Рівненській області спільно з територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Рівненській області був проведений інформаційно-консультативний семінар з посадовими особами підприємств, які експлуатують склади світлих нафтопродуктів  та автомобільні заправні станції на Рівненщині з питань організації безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки. Участь у нараді взяли представники відділу дефектоскопії ДП «Рівненський ЕТЦ» Головного управління ДСНС України у Рівненській області, посадові особи 23-х підприємств нафтохімічної галузі.

Під час семінару основну увагу зосередели на питаннях  безпеки під час виконання ремонтних, газонебезпечних та вогневих робіт, в тому числі із залученням сторонніх організацій, проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, проходження медоглядів працівників, забезпечення засобами індивідуального захисту.

Також учасники наради відвідали нафтобазу ТОВ «ГЕД ВІЛС», де ознайомились з  вимогами безпеки під час проведення зачистки резервуару з нафтопродуктами. що є особливо небезпечно через скупчення отруйних газів у замкнутому просторі.

По завершенню семінару учасникам надали зразки документації, яку необхідно вести під час організації та виконання ремонтних робіт. а також спеціально розроблені «Пам’ятки по організації проведення робіт в електроустановках на вибухопожежонебезпечних об’єктах та по організації технічного діагностування резервуарів». 5