gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині у медичних закладах області обговорено ризики під час експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки

03 вересня 2015

 лікарняФахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області організовано проведення циклу семінарів у медичних закладах області щодо безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.

Спеціалісти Управління роз’яснили пункти Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, Правил охорони праці на автомобільному транспорті, які безпосередньо стосуються суб’єкта господарювання. Розглянуто питання щодо здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства з питань охорони праці, готовністю закладів до осінньо-зимового періоду.

 Під час семінару звернуто увагу на посиленні контролю за трудовою дисципліною, впровадженням заходів стосовно профілактики виробничого травматизму, чіткому розподілу функцій, обов’язків, відповідальності обслуговуючого персоналу під час експлуатації, ремонту технологічного устаткування та обладнання з відображенням у посадових інструкціях. Також порушено питання щодо не допущення до роботи осіб, які не пройшли медичних оглядів, інструктажів і не мають посвідчень.

 Наголошено на забезпечені дотримання посадовими особами та працівниками закладу вимог законодавчих та нормативно-правових актів з гігієни праці. Видачі відповідно до норм спецодягу, засобів індивідуального захисту, мийних та знешкоджуючих засобів для працівників. Проведені доплати за шкідливі та важкі умови праці та надані додаткових відпусток, відповідно до матеріалів атестації робочих місць.