gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Харківщині надали консультації АТ «Харківський дослідний ливарний завод»

16 вересня 2015

rId298Фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області на виїзній нараді надали консультативну допомогу адміністрації АТ «Харківський дослідний ливарний завод».

Під час наради обговорили питання легалізації праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Особливу увагу приділили питанню надання працівникам підприємств зі шкідливими умовами праці відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах праці, якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та віднесенням їх до з шкідливими і важкими умовами праці, забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального та колективного захисту.

Також фахівцями наданні консультації з питань оформлення технологічної документації на виконання робіт підвищеної небезпеки та підготовки документів для отримання дозволів на виконання робіт підвищенної небезпеки.

Після наради оглянуто виробничі та складські приміщення підприємства, де надано консультативну допомогу щодо організація безпечного виконання робіт при холодній обробці металів під час виконання робіт на пиляльних верстатах.

Довідка:

АТ «Харківський дослідний ливарний завод» виробниче підприємство, яке здійснює: виробництво бронзового і латунного кола різних діаметрів і марок, виробництво бронзової та латунної чушки, виготовлення латунної та бронзовою труби різних діаметрів і за індивідуальним замовленням.