gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Дніпропетровщині обговорили стан охорони праці на ПАТ «Дніпроважмаш»

11 вересня 2015

imageФахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели робочу нараду з представниками ПАТ «Дніпроважмаш» щодо стану охорони праці на підприємстві за 1 півріччя 2015 року та заходи запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Під час наради обговорили безпечне виконання робіт на об`єктах підвищеної небезпеки, утримання технологічного обладнання в справному стані, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту.

Також представники технічного керівництва заводу поінформували про плани з поліпшення стану охорони праці на 2 півріччя, заміни морально застарілого обладнання, заміни перекриття даху виробничого цеху тюбінгів.

Відзначалось, що за останні 5 років на підприємстві зареєстровано 2 випадки професійних захворювань. Від початку 2015 року надійшло 4 запити про підозру профзахворювань у працівників заводу.

За підсумками робочої наради ухвалено рішення про посилення відомчого контролю за виконанням робіт з підвищеною небезпекою та виконання заходів з поліпшення умов праці.

Довідка:

ПАТ «Дніпроважмаш» – підприємство із завершеним циклом виробництва – від виплавки металу до комплексної здачі готової продукції. Основні виробництва підприємства – металургійне та механообробне, які складаються із 5 головних цехів та допоміжних служб.