gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Чернігівщині впроваджено нову форму роботу з підприємствами – аудит

10 вересня 2015
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представники  Управління Держпраці у Чернігівській області за зверненням керівництва підприємства поліграфічної галузі ТОВ «Зірка».взяли участь у роботі комісії з проведення внутрішнього аудиту системи управління охороною праці

 Під час виконання аудиту посадовою особою перевірено документальне забезпечення СУОП підприємства на відповідність вимогам нормативно-правових актів України з охорони праці, а також додержання вимог внутрішніх регламентів.

 Основна мета роботи Управління в напряму внутрішнього аудиту – допомога менеджменту підприємства у виявленні і оцінюванні  ризиків у функціонуванні системи управління охороною праці та подальшому розробленні заходів, спрямованих на зниження ризиків та підвищення ефективності.

 За результатами аудиту комісією складено акт, в якому викладені зауваження та зазначені недоліки у роботі підприємства з охорони праці, що потребують усунення або коригування. Документ затверджено керівником ТОВ «Зірка» та прийнято у якості плану для виконання коригувальних дій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Довідка

 Внутрішній аудит є діяльністю з надання незалежних та об’єктивних гарантій і консультацій, спрямованих на вдосконалення діяльності організації. Внутрішній аудит допомагає організації досягти поставлених цілей, використовуючи систематизований і послідовний підхід до оцінки і підвищення ефективності процесів управління ризиками, контролю та корпоративного управління.