gov.ua Державні сайти України
Пошук

Круглий стіл під гаслом «Формування превентивної культури безпеки і гігієни праці в Україні. Проблеми та шляхи вирішення»

08 травня 2015
27 квітня 2015 року в Києві відбудеться круглий стіл, організований Інститутом медицини праці НАМН України та Виробичо-практичним журналом «Промислова безпека».
Круглий стіл присвячений Всесвітньому Дню охорони праці та нагальним питанням реформування системи охорони та гігієни праці в Україні.
Метою круглого столу є обговорення актуальних проблем, що існують в сфері захисту життя і здоров’я працюючих та розробка рекомендацій щодо їх вирішення.
Учасники круглого столу:
  • Юрій Ілліч Кундієв, директор Інституту медицини праці НАМН України
  • Роман Тарасович Чернега, голова Державної служби з питань праці
  • Дунас Степан Васильович, заступник Голови Держгірпромнагляду
  • Сергій Петрович Савчук, національний координатор МОП в Україні
  • Сергій Якович Українець, заступник голови Федерації профспілок України
  • Юрій Віталійович Кузовий, директор департаменту соціальної політики Федерації роботодавців України
  • Сергій Володимирович Таровик, начальник відділу профілактики травмувань та професійних захворювань Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
  • Представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства інфраструктури, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства аграрної політики та продовольства, Київської міської державної адміністрації та інших організацій, що опікуються питаннями захисту життя та здоров’я працюючих в Україні.
    Учасники круглого столу та представники ЗМІ також матимуть змогу ознайомитися з роботою Інституту медицини праці НАМН України та дізнатися про процедуру підтвердження інвалідності, яка отримана в процесі виробничої діяльності.

 

    З питань участі в круглому столі та акредитації ЗМІ звертайтесь:

 

    +38 066 78 321 78 або +38 044 221 89 71, e-mail:

seminar2022@ukr.net

    .

 

    Контактна особа: Оксана Штоляр, Олеся Самелюк.

 

   Місце проведення: Київ, вул.Саксаганського, 75, конференц-зала Інституту медицини праці НАМН України