gov.ua Державні сайти України
Пошук

Голова Держпраці продовжує практику онлайн прийомів громадян

02 березня 2016

IMAG3770З метою якісного і оперативного консультування громадян, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 02 березня 2016 року провів черговий онлайн прийом.

За допомогою Skype-зв’язку з очільником Служби мали нагоду поспілкуватися і вирішити свої проблеми жителі Вінницької області.

Зокрема, звернулася головний бухгалтер ДНЗ «Вінницького Центру професійно-технічної освіти технології та дизайну» Наталя Горук щодо порядку проведення індексації заробітної плати. Інженер з організації та нормування праці ТОВ «Авіс» Любов Галушко поцікавилась алгоритмом виконання експертизи атестації робочих місць на підприємстві.

Роман Чернега надав необхідні роз’яснення громадянам, а також відповідні доручення щодо вирішення порушених проблем керівництву Управління Держпраці у Вінницькій області.

 «Проведення онлайн прийомів демонструє свою зручність й ефективність. Громадяни можуть отримати вичерпну відповідь на свої питання, економлячи при цьому свій час і кошти. Ми будемо намагатися такі прийоми проводити частіше. Проте громадяни завжди можуть вирішувати свої нагальні проблеми з керівниками та спеціалістами територіальних управлінь для того, отримавши кваліфіковану і професійну допомогу», – зазначив Голова Держпраці.

IMAG3757 IMAG3777

OLYMPUS DIGITAL CAMERA