gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чи здійснює Держпраці погодження стандартів, технічних умов та інших документів на засоби праці і технологічні процеси?

Частину четверту статті 28 Закону України «Про охорону праці» щодо погодження з органами державного нагляду за охороною праці стандартів, технічних умов та інших документів на засоби праці і технологічні процеси виключено на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію».

Водночас, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  08.07.2020 № 617 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», повноваження щодо погодження проєктів технічних умов, інших документів на засоби праці та виробництва, технологічні процеси вилучено з Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96.

Отже, Держпраці не має підстав щодо погодження стандартів, технічних умов та інших документів на засоби праці і технологічні процеси, в тому числі, технологічні регламенти.