gov.ua Державні сайти України
Пошук

Фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області проведено нараду у ПАТ «Уманьферммаш»

04 вересня 2015
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 вересня за ініціативи Управління Держпраці у Черкаській області. проведено семінар з посадовими особами ПАТ «Уманьферммаш» щодо організації безпечного виконання робіт на підприємствах машинобудування.

Під час семінару обговорювалася ситуація щодо зростання травматизму у машинобудівній галузі та здійснено аналіз нещасних випадків, що стались на території Черкаської області.

Також у ході заходу особливу увагу приділено питанням організації та технічним заходам по безпечному проведенню робіт, вимогам безпеки під час підготовки до виїзду та роботи на лінії автотранспорту, безпечному виконанню робіт з електроінструментом, зварювальним обладнанням

З метою покращення стану охорони праці та промислової безпеки запропоновано провести внутрішній аудит робочих місць, де виконуються роботи підвищеної небезпеки.

За результатами семінару керівникам підприємства рекомендовано:опрацювати та затвердити нормативні акти про охорону праці та технічні регламенти, що діють на підприємстві відповідно до вимог, розробити графіки та плани навчання з питань охорони праці посадових осіб підприємства, переглянути інструкції з охорони праці та надати пропозиції щодо її удосконалення.

Довідка

ПАТ “Уманьферммаш” – одне з провідних підприємств України з виробництва сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. Більш ніж 40-річний досвід роботи в області сільгосп-машинобудування, освоєння цілої гами нових виробів (понад 60-ти найменувань) для всіх галузей сільського господарства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA