gov.ua Державні сайти України
Пошук

Держпраці розглядає питання створення консультативно-дорадчого органу з питань вибухової справи

27 липня 2020

До уваги заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Відповідно до пункту 12 Положення про Державну службу України з питань праці щодо створення консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів з метою визначення пріоритетних напрямів розвитку вибухової справи, підвищення безпеки та ефективності виробництва вибухових матеріалів промислового призначення та ведення підривних робіт Держпраці розглядає питання створення консультативно-дорадчого органу з питань вибухової справи.

Запрошуємо представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення надати пропозиції щодо кандидатур для формування складу зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Пропозиції надавати на електронну адресу: demchenko.a@dsp.gov.ua у довільній формі, підписані уповноваженою особою із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, посади, номеру телефону та електронної пошти кандидата.