gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащину з робочим візитом відвідав Голова Держпраці Роман Чернега

14 липня 2015

100_762213 липня Голова Держпраці Роман Чернега з робочим візитом відвідав Черкащину, де спільно з заступником Міністра соціальної політики – Віктором Іванкевичем, ознайомились з роботою обласної служби зайнятості.

У рамках візиту Голова Державної служби України з питань праці відвідав громадську організацію «Спілка батьків дітей-інвалідів оновлена» та «Центральний стадіон», Черкаську обласну організацію українського товариства сліпих, з якими тісно співпрацює служба зайнятості. Саме ці організації активно залучають до громадських робіт зареєстрованих безробітних.

Під час зустрічі обговорили питання надання вакансій роботодавцями, подальше супроводження осіб, які отримали одноразово допомогу по безробіттю для організації власної справи, працевлаштування людей з інвалідністю, легалізації зайнятості, безпеку праці. Також У Черкаському міському центрі зайнятості презентували надання послуг населенню та роботодавцям. 100_7995

Довідка

 Нагадаємо, що станом на 1 червня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 469,4 тис. осіб. За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15–70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці, в Україні в середньому зріс з 7,3% (2013 р.) до 9,3% (2014 р.) економічно активного населення. Важливим є виконання громадських робіт, адже протягом півріччя до цих робіт по області було залучено 3730 осіб з числа безробітних. Серед іншого люди здійснювали супровід інвалідів по зору, виконували роботи по догляду за громадянами в закладах соціальної сфери, інформували населення про субсидії. 2,6 тис. осіб після участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру були працевлаштовані.