gov.ua Державні сайти України
Пошук

Будівельні підприємства Криворіжжя заслухали на нараді Криворізького гірничопромислового управління

28 липня 2015

IMG_7762-128 липня на нараді Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області обговорили безпечне виконання будівельно-монтажних робіт на будівельних майданчиках міста та регіону

 Участь у нараді взяли провідні фахівці гірничопромислового управління та технічні керівники і керівники служб охорони праці підприємств будівельної галузі, серед яких ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ТОВ «Тернисервісмонтаж», ЧП «Ресурссервіс», ПрАТ «Криворіжаглобуд», ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна».

Під час наради обговорили питання дотримання проектів організації робіт, обов’язковому виконанні посадових інструкцій з охорони праці, застосування засобів індивідуального захисту та навчання персоналу.

Окремо наголосили на допущенню до виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатації обладнання, машин, устаткування підвищеної небезпеки суб’єктів (юридичних та фізичних осіб) по договору цивільно-правового характеру. Не менш важливі питання – робота в підряді на потужних підприємствах гірничодобувної галузі і залучення субпідрядних організацій.

 По завершенню наради керівникам підприємств рекомендовано посилити відомчий нагляд за виконанням посадовими особами та робітниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання будівельно-монтажних робіт.