gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині розглянуто стан підготовки хлібоприймальних підприємств до збирання та зберігання урожаю 2015 року

24 червня 2015

Аогробізнес224 червня на спільній семінар-нараді Управління Держпраці, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головного управління ДСНС України в області розглянуто стан підготовки хлібоприймальних підприємств, зернотоків, сушильного обладнання до збирання та зберігання урожаю 2015 року.

 У нараді взяли участь заступники голів райдержадміністрацій, начальники міських та районних секторів, районного відділу ГУ ДСНС, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники хлібоприймальних підприємств, елеваторів, комбікормових заводів Хмельниччини.

 На заході зазначили, що переробна промисловість, така як зберігання та переробка зерна є однією з найнебезпечніших галузей агропромислового комплексу з точки зору вибухо та пожежної небезпеки, концентрації складного технологічного і транспортного устаткування, наявності різноманітних технологічних процесів. Також розглянуто стан протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання урожаю 2015 року. Вимоги пожежної безпеки під час збирання зернових, заготівлі та зберіганні грубих кормів. Окремо заслухано начальників управлінь агропромислового розвитку, керівників підприємств стосовно готовності та забезпечення безпеки під час проведення жнивної кампанії.

 У ході семінару учасники на практиці ознайомилися з матеріально-технічною базою ТОВ «Агробізнес» та його протипожежним захистом, підготовленістю об’єктів та техніки до безпечної роботи, продемонстровано гасіння умовної пожежі та ліквідації її наслідків на об’єкті ТОВ «Агробізнес».